شارژ همراه اول

خرید شارژ همراه اول – کارت شارژ همراه اول

خرید شارژ همراه اول و شارژ ایرانسل ، جهت خرید شارژ همراه اول روی دکمه خرید شارژ کلیک نمایید.

جهت خرید شارژ اینجا کلیک نمایید

خرید شارژ همراه اول

توجه نمایید کد شارژ 1000 تومانی همراه اول 14 رقم می باشد و برای مشاهده نحوه فعال سازی اینجا را کلیک نمایید.

پس از خرید شارژ همراه اول علاوه بر نمایش شارژ خریداری شده به شما یک نسخه از رمز شارژ به ایمیل شما و یک نسخه از رمز شارژ برای شما پیامک می شود.

خرید شارژ همراه اول و خرید کارت شارژ همراه اول در این سایت کاملا اتوماتیک می باشد و پشتیبان ما (64004) همیشه در کنار شما خواهد بود.

خرید شارژ اینترنتی همراه اول بهترین و مطمئن ترین روش خرید شارژ همراه اول در ایران می باشد.

خرید شارژ اتوماتیک همراه اول ( اتو شارژ ) و خرید شارژ همراه اول ( کارت شارژ همراه اول ) در این سایت تابع قوانین MCI CHARGE می باشد.

در صورتی که پس از خرید شارژ همراه اول پول از حساب شما کم شد اما شارژ همراه اول برای شما ارسال نشد حداکثر طی مدت 48 ساعت برگشت داده می شود.

در صورتی که در حال خرید شارژ همراه اول اینترنت شما قطع شود و عملیات خرید شارژ همراه اول تکمیل نگردد پس از 15 دقیقه مبلغ پرداختی شما برگشت خواهد خورد در غیر این صورت با پشتیبان می تماس حاصل نمایید.

در صورتی که رمز دوم ندارید با مراجعه به عابر بانک مربوط به بانک خودتان رمز دوم بسازید و سپس با مراجعه به سایت اقدام به خرید شارژ همراه اول نمایید.

برای امنیت بیشتر شما توصیه می گردد حتما آنتی ویروس آپدیت شده روی سیستم شما فعال بوده و سپس اقدام به خرید شارژ همراه اول نمایید.

توجه فرمایید که رمز شارژ همراه اول 15 رقمی می باشد و رمز کارت شارژ ایرانسل 16 رقم می باشد.

ارسال شده در تاریخ توسط محمد انصاری

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *